چهارشنبه ۱ خرداد ۹۸ - May 22, 2019

کدخبر : 20667
جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۷:۱۱

رییس شورای بخش شنبه و طسوج بر راه اندازی پایگاه امداد و نجات هلال احمر در دهستان طسوج تاکید کرد

رییس شورای بخش شنبه و طسوج بر راه اندازی پایگاه امداد و نجات هلال احمر در دهستان طسوج تاکید کرد

الیاس زحتمکش:
راه اندازی پایگاه امداد و نجات هلال احمر در دهستان طسوج با توجه به صعب العبور بودن و کوهستانی بودن دهستان طسوج و عدم آنتن دهی تلفن همراه راه اندازی پایگاه امداد و نجات هلال احمر یکی از ضروریاتی است که می تواند در زمان بروز سوانح و حوادث امداد رسانی مناسبی صورت دهد.
وی افزود دهستان طسوج به دلیل مسافت طولانی با مرکز شهرستان وعدم راه ارتباطی با مرکز بخش یکی از نقاط محروم شهرستان دشتی است.
زحمتکش ادامه داد مردم شریف دهستان طسوج تاکنون بارها با حوادث تلخی همچون زلزله،آتش سوزی و سوانح رانندگی و غرق شدن در رودخانه دشت پلنگ مواجه بوده اند و این عوامل ضرورت بیشتر این اقدام را توجیه پذیرتر می نماید.
وی در ادامه عدم آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت را بعنوان یکی دیگر از مشکلات منطقه طسوج مورد تاکید قرار داد.
وی همچنین گفت جمعیت هلال احمر در امداد رسانی در زمان سوانح و حوادث بخصوص زلزله شنبه شهرستان دشتی کارنامه درخشانی داشته که از مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر و همکاران ایشان تشکر بعمل می آوریم.
رییس شورای بخش شنبه و طسوج خواستار همت مدیران جهت جلوگیری از دلسردی مردم شد

الیاس زحمتکش:مدیران در شهرستان همه چیز را به بی پولی و نه و نيست و نداریم گره نزنند چرا که با اینگونه برخوردها زمینه دلسردی مردم فراهم می شود.
وی در ادامه خواستار توجه ویژه فرماندار به تامین اعتبار و اجرای پروژه های آب و آبخیزداری برای مقابله با بی آبی و خشکسالی شد.
زحمتکش همچنین بی آبی را خطری جدی برای اشتغال بخش کشاورزی بخش شنبه و طسوج دانست و افزود اکثر دشت های آبی دشت پلنگ،چاهگاه و باغان ممنوعه اعلام شده است و خواستار تدبیر مدیران در این موضوع جهت جلوگیری از افزایش بیکاری شد.
رییس شورای بخش شنبه و طسوج در ادامه افزود تلفن ثابت روستای باغان از زمان زلزله تا کنون قطع است و خواستار رفع جدی و عاجل این مشکل هستیم. زحمتکش همچنین رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه و راه اندازی اینترنت پر سرعت در روستاهای بخش شنبه و طسوج را خواستار شد.

برچسب ها :

نظرات بسته شده است.