سه شنبه ۱ بهمن ۹۸ - January 21, 2020

کدخبر : 20401
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۷:۲۷

فرماندار دشتی : توانمندسازی مددجویان دراولویت کاری کمیته امداد قرار گیرد

فرماندار شهرستان دشتی در دیدار رئیس و تنی چند از کارکنان کمیته امداد با بیان اهمیت توانمند سازی افراد تحت پوشش گفت رسیدن به خودکفایی و توانمند سازی مددجویان در اولویت کاری این نهاد قرار گیرد .
در این دیدار رئیس کمیته امداد دشتی گزارشی از عملکرد و خدمات این نهاد ارائه کرد و گفت در سالجاری و تا پایان دی ماه 112 مورد وام اشتغال در طرحهای مختلف خدماتی و تولیدی با مبلغ بیش از 20 میلیارد ریال به افراد مستعد اشتغال پرداخت شده و با نظارت کامل بر این طرحها نسبت به برگزاری دوره های آموزشی جهت پایدار ماندن آن اقدام می شود . احمدرضا بحرینی افزود تامین مسکن ، ارائه خدمات بهداشتی ، پرداخت وام های موردی و اشتغال از جمله اولویت اصلی این کمیته در توانمندساختن مددجویان می باشد .
عبدالله نادری فرماندار دشتی نیز از خدمات و عملکرد نهاد کمیته امداد تقدیر و تشکر کرد و گفت من همیشه با خدمات کمیته امداد آشنایی داشته و خدمت در این نهاد را یک موهبت الهی می دانم و باید قدر این فرصت بدست آمده را دانست . فرماندار شهرستان دشتی افزود با توجه رویکرد جدید کمیته امداد رسیدن به خودکفایی و توانمند نمودن افراد تحت پوشش مهمترین اولویت کاری در کمیته امداد است و باید نسبت به اجرایی نمودن و رسیدن به مهم تلاش و کوشش نمود .

برچسب ها :

نظرات بسته شده است.