سه شنبه ۱ بهمن ۹۸ - January 21, 2020

کدخبر : 19727
پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰:۲۵

دیدار نماینده دشتی و تنگستان در مجلس با امداد گران دشتی / شهریاری : من خودم را مددکار کمیته امداد میدانم

دیدار نماینده دشتی و تنگستان در مجلس با امداد گران دشتی / شهریاری : من خودم را مددکار کمیته امداد میدانم
توانمند سازی و رسیدن به خودکفایی مددجویان باید اولویت اصلی کار در کمیته باشد . تغییر رویکرد در امداد یک عمل بسیار خوب و دارای ارزش بالایی است .
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با کارکنان کمیته امداد دشتی با بیان اهمیت و نقش بسزایی که کمیته امداد در جامعه دارد گفت حضرت امام (ره) با دیدگاه ریشه کن کردن فقر و محرومیت نهاد مقدس امداد را بنیان نهاد و تا امروز این نهاد منشاء خیرات و برکات زیادی برای جامعه بوده و باید قدردان زحمات و تلاشهای عزیزان مددکار در طول دوران خدمت رسانی در امداد باشیم .
شهریاری افزود من خودم را عضوی از مددکاران در کمیته امداد میدانم و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد . وی با بیان اینکه توانمند سازی و رسیدن به خودکفایی مددجویان باید اولویت اصلی کار در کمیته امداد باشد
نماینده مردم دشتی و تنگستان از افزایش اعتبارات نهادهای حمایتی کمیته امداد و بهزیستی خبر داد و گفت ما در مجلس با جدیت این موضوع را دنبال میکنیم و من خودم یکی از کسانی هستم که پیگیر این موضوع بودم و افزایش مستمری مددجویان و سایر اعتبارات در کمیته امداد را امری لازم میدانم . در این دیدار بحرینی مدیر کمیته امداد دشتی از مساعدتها و همکاریهای نماینده محترم تقدیر و تشکر کرد و با ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد گفتند که رسیدن به توانمندسازی مددجویان در ابعاد فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی محور اصلی کار کمیته امداد میباشد و ما در این راه با تلاش شبانه روزی مددکاران و همه همکاران در شهرستان در خدمت رسانی به محرومین و نیازمندان تلاش خواهیم کرد .

برچسب ها :

نظرات بسته شده است.