شنبه ۲۹ دی ۹۷ - January 19, 2019

کدخبر : 19560
شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰

تبریک دهیاری و شورای اسلامی به حاج حمید میکلرد منفرد

ماندگارترين واژه اي که نام او براي هميشه در عرصه تعليم و تربيت در ذهن اهل خرد و انديشه همواره باقي است "واژه معلم" مي باشد.

ماندگارترين واژه اي که نام او براي هميشه در عرصه تعليم و تربيت در ذهن اهل خرد و انديشه همواره باقي است “واژه معلم” مي باشد.

چرا که خداوند متعال از همان ابتداي خلقت، اساس عالم هستي را بر تربيت انسانها قرار داد و پيامبران را به عنوان معلم و مربي براي بشريت ارزاني داشت تا سياهي جهل را از دلهاي آدمي بيرون و زلال دانايي را بر جانها به وديعت بگذارند.

معلمي هنر آموختن و مهر پروردن است و معلم همچون درّي بي همتا و گران بهاست که به عنوان خليفه الله در روي زمين، نقش انبياء را از خالق يکتا به ارث برده است تا جلوه اي از قدرت لايزال الهي را که همان پيوند انسان با معبود است، برقرار سازد.

دهیاری و شورای اسلامی روستای سنا با گراميداشت سالروز شهادت معلم شهيد استاد آيت ا… مرتضي مطهري و تکريم مقام والا و شامخ معلم، انتخاب شایسته جناب آقای حاج حمید میکلرد منفرد  به عنوان معلم نمونه شهرستان دشتی را به خانواده محترم میکلرد منفرد و جامعه فرهنگی تبريک گفته و توفيق بيشتر ایشان را در جهت تربيت نسلي که آينده به آنها تعلق دارد، از خداوند متعال مسئلت مي نمايم.

دهیاری و شورای اسلامی روستای سنا

برچسب ها :

نظرات بسته شده است.