سه شنبه ۴ اردیبهشت ۹۷ - April 24, 2018

کدخبر : 19560
شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰

تبریک دهیاری و شورای اسلامی به حاج حمید میکلرد منفرد

ماندگارترين واژه اي که نام او براي هميشه در عرصه تعليم و تربيت در ذهن اهل خرد و انديشه همواره باقي است "واژه معلم" مي باشد.

ماندگارترین واژه ای که نام او برای همیشه در عرصه تعلیم و تربیت در ذهن اهل خرد و اندیشه همواره باقی است “واژه معلم” می باشد.

چرا که خداوند متعال از همان ابتدای خلقت، اساس عالم هستی را بر تربیت انسانها قرار داد و پیامبران را به عنوان معلم و مربی برای بشریت ارزانی داشت تا سیاهی جهل را از دلهای آدمی بیرون و زلال دانایی را بر جانها به ودیعت بگذارند.

معلمی هنر آموختن و مهر پروردن است و معلم همچون درّی بی همتا و گران بهاست که به عنوان خلیفه الله در روی زمین، نقش انبیاء را از خالق یکتا به ارث برده است تا جلوه ای از قدرت لایزال الهی را که همان پیوند انسان با معبود است، برقرار سازد.

دهیاری و شورای اسلامی روستای سنا با گرامیداشت سالروز شهادت معلم شهید استاد آیت ا… مرتضی مطهری و تکریم مقام والا و شامخ معلم، انتخاب شایسته جناب آقای حاج حمید میکلرد منفرد  به عنوان معلم نمونه شهرستان دشتی را به خانواده محترم میکلرد منفرد و جامعه فرهنگی تبریک گفته و توفیق بیشتر ایشان را در جهت تربیت نسلی که آینده به آنها تعلق دارد، از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

دهیاری و شورای اسلامی روستای سنا

برچسب ها :

نظرات بسته شده است.