شنبه ۲۹ تیر ۹۸ - July 20, 2019

کدخبر : 19160
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۶:۰۱

فرماندار دشتی: مردم نشان دادند نسبت به خادمان خود قدرشناس هستند

به گزارش دشتی سنا به نقل از مند: فرماندار دشتی گفت: مردم قدردان و ملت رشید ایران با شرکت کم نظیر خود در مراسم تشییع و خاکسپاری آیت الله هاشمی از یار با وفای امام راحل و رهبر معظم انقلاب به نحو بسیار شایسته ای تجلیل کردند.

غلامرضا مهرجو در آیین یادبود آیت‌الله هاشمی رفسنجانی‌، ضمن تسلیت فوت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام به مقام معظم رهبری، مردم ایران و بیت آن مرحوم اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام راحل و مقام معظم رهبری بود که با رفتن وی بار دیگر مردم وفاداری خود را به نظام و رهبری نشان دادند.

فرماندار دشتی اضافه کرد: هاشمی رفسنجانی فرزند شایسته حضرت امام (ره)، نماد استقامت، خردمندی، یار همیشگی و همراه رهبر معظم انقلاب در ۶۰ سال گذشته بود.
مهرجو تصریح کرد: کارنامه موفق این مجاهد آگاه در مبارزه با دشمنان اسلام و انقلاب، نقش کم بدیل ایشان در خدمت به مردم قدرشناس ایران اسلامی در شرایط و مناصب مختلف و متعدد همواره در صفحه های تاریخ بلند و سراسر افتخار جمهوری اسلامی ماندگار می ماند.

وی یادآور شد: هاشمی در مدیریت جنگ در دهه شصت،  سازندگی کشور پس از جنگ و اصلاح و بازنگری قانون اساسی و در عرصه های مختلف و مدیریت‌هایی مختلف کشور حضوری فعال داشت و خود را دائم در محضر آرای عمومی قرار می‌داد.

نماینده عالی دولت در شهرستان دشتی گفت: آخرین موردی که آیت الله هاشمی رفسنجانی خود را در معرض آرای عمومی گذاشت سال ۱۳۹۴ بود که مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری نشان دادند کسانی که در راستای منافع مردم حرکت می کنند از اعتماد بالایی در میان مردم برخوردار هستند.

مهرجو اضافه کرد: حضور و همراهی مردم در وداع با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که بعد از ارتحال امام بالاترین حضور مردم در یک مراسم بود، نشان از ارادت مردم به کسانی است که در راستای منافع مردم حرکت می‌کنند.
دراین مراسم امام جمعه خورموج، مسئولان شهرستان دشتی و جمع زیادی از اقشار مختلف مردم شهرستان دشتی حضور داشتند.

برچسب ها :

نظرات بسته شده است.