شنبه ۲۹ تیر ۹۸ - July 20, 2019

کدخبر : 19081
یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۶:۰۱

شورای آموزش و پرورش در جلب مشارکت مردم اهتمام بورزند

غلامرضا مهرجو در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتی اظهار داشت: باید تلاش شود جامعه نسبت به آسیب های اجتماعی حساس و این موضوع را اجتماعی کنیم که بهترین جا و هدف گیری آموزش و پرورش است.
وی با بیان اینکه کارگاه آسیب اجتماعی در 75 مدرسه شهرستان برگزار می شود، افزود: این طرح ها شامل اجرای طرح مدرسه عاری از خطر، اجرای طرح مهارت های مقابله ای، اجرای طرح مهارت های مراقبت و اجرای طرح مدارس مراقبت اجتماع است.
مهرجو اضافه کرد: وجود آسیب های اجتماعی به نفع هیچ خانواده و جریانی نیست و همه باید هوشیار و نسبت به کاهش این آسیب ها اهتمام ویژه ای صورت گیرد.
وی بیان کرد: دشمنان ما بدنبال ناکارآمدی نسل جوان ما هستند و در این راستا هزینه و توطئه های زیادی انجام می دهند که نیاز است به سمت کارهای پژوهشی دقیق برویم تا شاهد اثر گذاری خوبی باشیم.
مهرجو خاطر نشان کرد: دولت به نظام آموزش و پرورش و فرهنگیان یک نگاه ویژه ای دارد ولی بدلیل بعضی محدودیت ها برخی در دراز مدت تحقق پیدا می کند.
وی به جهت گیری دولت در راستای توجه به نظام تعلیم و تربیت اشاره کرد و اظهار کرد: همسو با جهت گیری های دولت استاندار بوشهر هم در راستای تقویت بنیه آموزشی بویژه از دوران پایه و توانمند سازی کادر آموزشی و نیروی انسانی در بدنه آموزش و پرورش برنامه های خوبی در دست اجرا دارد که آثار آن در عملکرد وضعیت آموزش استان بزودی نمایان می شود.
مهرجو تصریح کرد: علی رغم همه مشکلات و در شرایطی که تحریم های ظالمانه با اجرای برجام برداشته شد ، دولت موفقیت های خوبی در همه عرصه ها کسب کرده ولی عده ای طبل ناامیدی و یاس در جامعه می زنند که نظام و دولت را ناکارآمد جلوه دهند.
وی از تلاش های صورت گرفته توسط مدیر و همکاران ایشان در عرصه تعلیم و تربیت شهرستان تقدیر کرد ویادآور شد: اعضای شورای آموزش و پرورش با نظرات سازنده خود می توانند نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت آموزش وپرورش و جلب مشارکت مردم ایفا کنند.

برچسب ها :

نظرات بسته شده است.