سه شنبه ۱ بهمن ۹۸ - January 21, 2020

کدخبر : 15347
یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۳

330 میلیارد ریال به پروژه های عمرانی دشتی اختصاص یافت

فرماندار دشتی گفت: در سال جاری 330 میلیارد ریال به پروژه های عمرانی این شهرستان از محل اعتبارات استانی اختصاص داده شده که 17 درصد آن به عمران روستایی اختصاص داده شد.

غلامرضا مهرجو در همایش عملکرد دولت تدبیر و امید در بخش مرکزی دشتی ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر الگو و سرمشق برای همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
وی با اشاره به اینکه هفته دولت بهترین فرصت برای انعکاس خدمات دولت است، افزود: دولت تدبیر و امید در چند سال اخیر اقدامات خوبی در عرصه‌های مختلف شروع کرده که برخی از آنها به نتیجه رسیده و برخی نیز در دست اجرا است که ما شاهد رشد و تعالی جامعه هستیم.
مهرجو با بیان اینکه جمع‌بندی مذاکرات هسته ای یکی از دستاوردهای اصلی دولت تدبیر و امید است، ادامه داد: در سال گذشته با عنایت دولت تدبیر و امید و استاندار بوشهر ۶۶۰ میلیارد ریال به پروژه‌های عمرانی شهرستان از محل اعتبارات ملی و استانی اختصاص داده شد که بخشی از پروژه‌های نیمه‌تمام در بخش راه، بهداشت، آب و عمران شهری و روستایی تکمیل و به بهره برداری رسید.
مهرجو افتتاح و اجرای چندین پروژه مهم راهسازی در سطح شهرستان را مهمترین اقدامات انجام شده عنوان کرد و یادآور شد: در یکسال گذشته بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال برای تعمیر، تجهیز و استاندارد سازی تنها بیمارستان شهر خورموج اعتبار اختصاص داده شده که همین امر باعث شد که مراجعات و اعتماد مردم به بیمارستان زینبیه بیشتر شود.
فرماندار شهرستان دشتی همچنین از افتتاح دو مجتمع آبرسانی در هفته دولت در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح‌های امید که با عنایت استاندار بوشهر در سطح استان انجام خواهد شد تا پایان سال ۱۷ زمین چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای این شهرستان اجرا خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: با تلاش همه مسئولان اقدامات توسعه‌ای خوبی در سطح شهرستان شروع کرده‌ایم که انشا الله با بهره برداری از کارخانه سیمان مند دشتی، اسکله لاور ساحلی و شروع عملیات پارس شمالی زمینه اشتغال جوانان نیز فراهم خواهد شد.
مهرجو تصریح کرد: در سال جاری نیز ۳۳۰ میلیارد ریال برای پروژه های عمرانی شهرستان اختصاص داده شده که ۲۰ درصد این اعتبارات به عمران شهری و ۱۷ درصد به عمران روستایی اختصاص داده شده است.

برچسب ها :

نظرات بسته شده است.